Konkurs Wokalny "ZIMOWE MELODIE" 2017

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodziez do wzięcia udziału w zimowo-świątecznym konkursie wokalnym. Przegląd odbędzie się 19 grudnia 2017 roku o godz. 10:00 - regulamin i karta uczestnictwa poniżej. ZAPRASZAMY! :D 

 

W zeszłorocznej edycji konkursu w jury zasiedli: 

Łukasz Gesekobecnie wokalista disco-dance, znany m.in. z takich utworów jak: „Na koncercie w dyskotece”. Uczestnik wielu programów muzycznych: Bitwa na głosy, Must be the music czy Disco star. Posiadacz złotej płyty, którą nagrał wraz z zespołem Ryszarda Rynkowskiego. Komponuje i gra na kilku instrumentach: gitara, pianino.

Wojciech Haza absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurksiego, saksofonista, klarnecista i nauczyciel. Na co dzień dyrektor Świetlicy środowiskowej w Elblągu. Jako muzyk wpsółpracuje m. in: z elbląskim teatrem dramatycznym oraz Młodzieżowym Domem Kultury w Elblągu.

Michał Dreger, absolwent Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego, trębacz, wokalista oraz muzyk sesyjny. Współpracował z takimi zespołami jak Harlem, ChocolateSpoon. W latach 2013-2015 był również dyrygentem chóru Pro Musica z Próchnika, obecnie muzyk. Elbląskiej Orkiesrty Wojskowej i seefolkowego zespołu Banda Czworga.