Zapraszamy do posłuchania nagrań live, zrealizowanych w naszym Domu Kultury (Nagrania na dole strony). 

 

1. W niedzielę (29.05) trzy uczestniczki zajęć wokalnych w M-GOK w Tolkmicku pojechały na Wojewódzki Konkurs Wokalny do Ornety. Martyna, Ada i Natalia zaprezentowały się w repertuarze piosenek dziecięcych i młodzieżowych. Każda uczestniczka dostała dyplom-podziękowanie od organizatorów. Wróciłyśmy do domów zadowolone, z nowymi doświadczeniami i z zapałem do kolejnych wyjazdów i konkursów! Polecamy! 

 

2. 17.06 (Piątek) uczestniczki zajęć wokalnych pojechały na finał XIII Wojewódzkiego Konkursu Wokalnego "TALENT" w Pasłęku. Tegoroczny festiwal odbywał się pod hasłem "Muzyczne przeboje piosenki polskiej". Nasze uczestniczki dały z siebie wszystko, wystąpiły w repertuarze znanych utworów:

W I kategorii - klasy I-III: Matylda Małysko zaśpiewała "Kaczkę dziwaczkę", a Martyna Suzinowicz "Kochaj czworonogi"

W III kategori - Gimnazjum: Natalia Ilczuk wystąpiła z "Piosenką drewnianych lalek", natomiast Adrianna Boczkowska zaprezentowała "Małe tęsknoty"

W IV kategori: dorośli zaprezentował się zespół KSA, w składzie Sylwia Dolna-Tkacz i Anita Sienicka, wykonując "Być kobietą".
Z przyjemnością informujemy, że Zespół KSA wyśpiewał I miejsce w swojej kategorii.
Na miejscu spotkałyśmy również 2 zdolne dziewczyny z Tolkmicka: Mirelle i Magdalenę Burcewicz. Gratulujemy odwagi i wspaniałych występów, a szczególnie gratulujemy Mirelli, która zdobyła II miejsce w swojej kategorii i życzymy dalszych sukcesów.

Wszystkie uczestniczki po raz kolejny dobrze się bawiły oraz zebrały nowe doświadczenie, miały okazje zaśpiewać na innej scenie, posłuchać swoich rówieśników, przezwyciężyć tremę i już planują kolejne występy i konkursy