POKOJE GOŚCINNE

Małysko - Dudek Maria

 

ul. Kościelna 1, 82-340 Tolkmicko

tel.: (55) 231 61 09

507 707 096

Jesteśmy w posiadaniu  5  pokoi wyposażonych standardowo łącznie 13 miejsc noclegowych przeznaczonych pod wynajem dla gości. Do dyspozycji gości przedstawiamy ogólnie dostępną kuchnię. Każdy z gości ma swobodny dostęp do swojego pokoju i domu poprzez przekazanie we władanie kluczy.

W tym  samodzielna,  kwatera rodzinna lub osób zaprzyjaźnionych 4 - pokojowa (łącznie 10 miejsc noclegowych) ze wspólną łazienką i używalnością kuchni (w pełni wyposażone). Kwatera znajduje się na piętrze budynku i  idealnie nadaje się na noclegi rodzinne  czy też osób ze sobą zaprzyjaźnionych.

Pokój 3 - osobowy z samodzielną łazienką i dostępem do wspólnej kuchni znajduje się na parterze budynku.

Do Państwa dyspozycji :  podwórko, leżaki, grill  elektryczny i węglowy, rowery  i „kijki” oraz stały dostęp do internetu.

Kwaterodawca oferuje nieodpłatną pomoc w zakresie znalezienia i rezerwacji noclegów w kolejnych obiektach przyjaznych rowerzystom

MPR - Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl