Logo MGOK w Tolkmicku
Powróć do: strona główna

O nas

Witamy na stronie internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tolkmicku.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz działalnością placówki.


Misją Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tolkmicku jest rozpoznawanie, rozwijanie i zaspokajanie potrzeb kulturalnych społeczności lokalnej, edukacja kulturalna oraz działania na rzecz lokalnej wspólnoty. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tolkmicku kreuje różnorodne drogi uczestnictwa w kulturze dla dobra mieszkańców gminy Tolkmicko, bez względu na ich status społeczny, majętność, wiek, stopień wykluczenia czy niepełnosprawności.

 

W strukturę MGOK wchodzą:  Świetlica Wiejska w Kadynach,  Świetlica Wiejska w Kamionku Wielkim, Świetlica Wiejska w Łęczu, Świetlica Wiejska w Pagórkach,  Świetlica Wiejska w Pogrodziu, Świetlica Wiejska w Suchaczu.

Obecnie Ośrodek zatrudnia jedenastu instruktorów, którzy prowadzą: zajęcia wokalne dla dzieci i dorosłych, zajęcia plastyczne dla dzieci, zajęcia taneczne dla dzieci i dorosłych, zajęcia modelarskie dla dzieci oraz fitness. 

MGOK jest otwarty na wszelkie inicjatywy wypływające nie tylko od mieszkańców gminy, czy lokalnych instytucji, ale również na propozycje współpracy płynące z zewnątrz.

 

MGOK Tolkmicko